יין ויאנג וגיל המעבר | עופרי בס שופכת אור על העור

גיל המעבר (המתבטא בחוסר איזון בין היין ליאנג בגוף) הוא הזדמנות מצוינת להזין מחדש את עור הפנים שלנו ואף להגיע לתוצאות מרחיקות לכת בשמירה על חיוניותו, ויפה שעה אחת קודם.
יין ויאנג

גיל המעבר הוא ללא ספק אחת התקופות המאתגרות בחייה של כל אישה. בתור קוסמטיקאית ומטפלת ברפואה סינית, אני ניגשת למושג "גיל המעבר" דרך המשקפת של הרפואה העתיקה מהמזרח, ומבינה שחוסר האיזון שמערער את כל מערכות גופנו, בעצם מהווה פתח בשבילנו ליצירת איזון חדש וחזק יותר. איזון פנימי וחיצוני כאחד.

יין ויאנג – לא רק עיגול בצבעי שחור לבן

מההיבט הפילוסופי, יין ויאנג מסמלים את הכוחות הפועלים בעולם. כוחות המחולקים לשתי קבוצות מנוגדות, אשר תמיד ישאפו להשלים זה את זה ולהגיע לבלאנס הרמוני. כאשר הם לא מאוזנים, כלומר אחד מהם נמצא בעודף והשני בחוסר, אזי נוצרת מחלה. הרפואה הסינית תשאף לשמור על בריאות הגוף ע"י איזון בין היין ליאנג.

יין (Yin)

"החומר", כלומר סך כל המרכיבים הפיזיים הקיימים אצלנו בגוף: שלד, עצמות, שרירים, גידים, רקמה רכה, דם ונוזלים. מדובר בכוח הנשי, השקט יותר, והוא מתבטא בתהליכים איטיים ופנימיים.

יאנג (Yang)

היאנג בגוף מתאר את החום, התנועה, הפעילות והערנות, ולכן הוא מכונה "הרוח". הוא משול ל"צד המואר של ההר", כלומר ליום, והוא בא לידי ביטוי באקטיביות ובתהליכים אנרגטיים מהירים וחזקים.

הרפואה הסינית מתייחסת לגיל המעבר כתסמינים הנובעים ממחסור בי ִין. כתוצאה מכך מתרחשת הפחתה של הנוזלים בגוף, כך שבאופן המיידי נבחין בירידה בלחות העור, יובש, אודם וגלי חום. אחת הדרכים היעילות לחיזוק הי ִין בגופנו, היא באמצעות שתייה של חליטות תה צמחים ייחודיים, אשר פועלות מבפנים ומחזירות לעור הפנים את החיוניות שלו ומשמרות אותה לאורך זמן.

קרם לחות פנימי?

בהחלט כן! שמירה על לחות רקמות העור והזנתם בעזרת הצמחים הסיניים (חליטות תה) מבפנים. זוהי מתודה שבשנים האחרונות נהיית יותר ויותר טרנדית, פשוט כי היא אפקטיבית. כאשר מטופלות שולחות לי תמונות של הלשון שלהן, אני יכולה לראות בדיוק אילו צמחים הכי נכונים להכניס לפורמולה המותאמת אישית להן על מנת להגיע לאיזון אידיאלי.

האם זה מספיק רק לשתות תה?

כמובן שלא. לכן אני ממליצה לערוך טיפול משולב. בקליניקה של Lilly Kai פיתחנו תכשירים לערכה ביתית מאוזנת, המכילה בתוכה את כל מה שהעור שלך צריך בשביל לצלוח את גיל המעבר בשלום ואפילו לגרום לך להיות זוהרת מתמיד.

Anti Aging by Lilly Kai

ערכת האנטי אייג'ינג שלנו פועלת בשתי חזיתות: חוץ ופנים. את הטיפול החיצוני אני מחלקת לטיפול לילה וטיפול יום. רוטינת הטיפול הלילית, שהיא בעצם לב הטיפול, מבוססת על Ninja Latte Serum – סרום מחדש תאים על בסיס ויטמין A, ועל Dark Matter Serum -סרום הבהרה המבוסס על שלל חומצות פעילות, בעזרתם התאים העייפים (קמטים, קימטוטים ופיגמנטציה) יכולים להתחדש בצורה יעילה יותר. רוטינת הטיפול היומית מתמקדת בבנייה של התאים מחדש ועידוד היווצרות רקמה חדשה עבה ועמידה יותר. בשילוב של צריכת חליטות תה מצמחים סיניים (החזית הפנימית), אנחנו נצליח להגיע לאיזון בריא שמוביל לתוצאות מרשימות ומהירות על גבי עור הפנים שלנו.

דווקא בגיל המעבר – עוררי את עור הפנים שלך לשינוי חיובי מבפנים ומבחוץ.

רוצה להתייעץ?

לא בטוחה איזה תכשיר הכי מתאים לך?

היכנסי לאתר של לילי קאי, עני על השאלון,

שלחי לי תמונות ואשמח לעזור!

Lilly Kai

www.lillykai.com

שתפו בפייסבוק
שתפו בוואצפ
שימו ❤️
אתר חדשות ישראל אינו לוקח אחראיות על המוצרים המוצגים באתר ורכישתם.
האתר מכיל גם תכנים פרסומיים אשר מטרתם קידום מכירות.
מעת לעת מתקיימים יחסי תגמול כספי בין מנהלי האתר לבין מפרסמים, בעלי מוצרים או נותני שירותים שונים המוזכרים באתר. תוכלו לראות את תקנון האתר כאן.
דילוג לתוכן